خانه / زیبایی / آرایش / معروف ترین ترند های زیبایی سال ۲۰۲۱

معروف ترین ترند های زیبایی سال ۲۰۲۱

همه ما امتحان کردن ترند های جدید را دوست داریم. سال ۲۰۲۱، ترند هایی مانند موهای آبی و رنگ های خاص و جیغ را شامل نمیشود؛ بلکه چیزی که در سال ۲۰۲۱ مطرح است، ترند های طبیعی است که برای همه افراد مناسب هستند؛ از رنگ رژلب گرفته تا مدل مو.

در این مطلب به برخی از جذاب ترین و معروف ترین ترند های سال ۲۰۲۱ خواهیم پرداخت.

رژ لب قرمز

با وجود اینکه قرار است به مدت نامشخصی ماسک بزنیم، رژلب قرمز مجددا به ترند های ۲۰۲۱ بازگشته است. ای رنگ از رژ لب نه تنها در تمام ران وی های سال ۲۰۲۱، بلکه در شبکه های اجتماعی نیز به چشم میخورد.

رژلب قرمز با رنگ پوست طبیعی، مژه های ریمل زده شده، ابروهای پرپشت وموهای صاف بسیار زیبا بنظر میرسد. در هنگام انتخاب رژلب، محصولی با کیفیت و ماندگای بالا را تهیه کنید تا در هنگام تماس با ماسک پخش نشود.

موهای دو رنگ

با توجه به شیوع ویروس کرونا و محدودیت در رفت و آمد به سالن های آرایشی، اکثر خانم ها رنگ موهای خود را تمدید نکرده و ریشه موی آنها به رنگ طبیعی در آمده است. با توجه به همین موضوع در سال ۲۰۲۱ خانم ها ترجیح میدهند رنگ مویی را انتخاب کنند که نگهداری از آن ساده باشد. این مدل از رنگ مو علاوه بر هزینه کم و نگهداری ساده، مانند اکثر ترند های سال ۲۰۲۱ جلوه ای طبیعی و خیره کننده دارد.

موهای فر یا حالت دار طبیعی

مدل موهای طبیعی در طی سال های اخیر طرفداران زیادی را پیدا کرده است. اما در سال ۲۰۲۱، با بسته شدن آرایشگاه ها و بخاطر وقت بیشتری که همه ما برای رسیدگی به زیبایی خود داریم، مدل موهای طبیعی بخصوص فرهای طبیعی به ترند های سال ۲۰۲۱ تبدیل شده اند.

پوست طبیعی

در سال ۲۰۲۰، بر زیبایی و مراقبت از پوست بسیار تاکید شد و اکثر افراد در دوران قرنطینه بخشی از وقت آزاد خود را به رسیدگی روزانه به پوست خود اختصاص میدادند. اکنون بعد از گذشت یک سال، بسیاری از افراد ترجیح میدهند بدون استفاده از فیلتر های عکاسی یا لوازم آریاشی، پوست طبیعی و سالم خود را به نمایش بگذارند.

خط چشم های خاص و متنوع

در سال ۲۰۲۱، با توجه به این که همه افراد از ماسک های صورت استفاده میکنند، چشم ها نقاطی از چهره هستند که بیشترین توجه را به خود جلب میکنند. به همین منظور شما میتوانید انواع خط چشم، از نازک گرفته تا ضخیم و انواع رنگ ها و طرح های متنوع را امتحان کنید. در واقع در سال ۲۰۲۱، هرچقدر خط چشم شما خاص تر باشد، ظاهر شما جذاب تر است.

الهام از دهه ۸۰ میلادی

بسیاری از افراد، سبک آرایش و حتی لباس پوشیدن خود را نیز از دهه ۸۰ میلادی الهام میگیرند. رنگ های روشن، مانند صورتی، زرد و نارنجی و بافت های مختلفی از جمله متالیک و براق، از ترند های آرایشی در سال ۲۰۲۱ محسوب میشوند.

از توجه شما سپاسگزاریم. برای بازدید از فروشگاه محصولات زیبایی مادامد اینجا کلیک کنید

درباره مهسا چمنی

مهسا چمنی دانشجوی کارشناسی مترجمی انگلیسی، علاقه مند به کارهای گرافیکی، هنر و موسیقی.

این مطالب را نیز ببینید!

ترکیبات فعال در محصولات آرایشی بهداشتی و معرفی انواع آن

به عنوان یک مصرف کننده، شما هربار که به یک فروشگاه مراجعه میکنید با تنوع …