خانه / زیبایی / آرایش / روتین آرایشی و مراقبت از پوست سلنا گومز

روتین آرایشی و مراقبت از پوست سلنا گومز

سلنا گومز یکی سلبریتی های محبوب آمریکایی است. این خواننده و بازیگر جوان، برای آرایش و مراقبت از پوست خود، روتین مشخصی را دنبال میکند. در این مطلب خلاصه ای از روتین آرایشی و مراقبتی این خواننده محبوب و زیبا را بررسی میکنیم.

استفاده از یک شوینده فومی

پوست سلنا گومز از نوع ترکیبی است؛ (نواحی چرب پوست سلنا بسیار چرب و نواحی خشک آن بسیار خشک است). برای حفظ تعادل در این موضوع، او هر روز صبح از یک شوینده فومی استفاده میکند. شوینده های فومی نسبت به صابون های شستشو دهنده، ملایم تر هستند. شوینده های فومی به عمق منافذ پوست نفوذ میکنند و آلودگی و چربی را از بین میبرند؛ بنابراین پوستی تمیز و لطیف را برای شما به ارمغان می آورند.

فوم شوینده ۳ در ۱ استی لادر مناسب شستشوی روزانه پوست
برای خرید و اطلاعات بیشتر کلیک کنید

استفاده مداوم از ضد آفتاب

ضد آفتاب، یکی از محصولات اصلی مراقبت از پوست روزانه سلنا گومز است. این خواننده ۲۸ ساله استفاده از ضد آفتاب را به عنوان یکی از راهکار های مهم برای حفظ شادابی پوست و کاهش حساسیت پوست خود نسبت به آفتاب میداند.

ژل کرم ضد آفتاب هیدروبوست نوتروژینا SPF30
برای خرید و اطلاعات بیشتر کلیک کنید

راز داشتن ابروهایی زیبا

محصولات زیادی برای مراقبت از ابرو وجود دارد. اما سلنا برای مراقبت روزانه از ابروهای خود، به کمک یک اسپولی (برس تمیز ریمل و ابرو) ابروهای خود را به سمت بالا شانه میزند و سپس از مقداری ژل ابرو استفاده میکند.

استفاده از رژ گونه و برنزر

مقداری از رژگونه را بالای استخوان گونه خود بزنید و آن را به سمت شقیقه خود پخش کنید تا چهره شما کمی حالت لیفت بگیرد. همچنین برنزر را نیز به شکل “۳” روی صورت خود بکشید. به این منظور از شقیقه خود شروع کنید و این کار را تا روی گونه و سپس چانه خود ادامه دهید.

خط چشم گربه ای

سلنا برای کشیدن خط چشم گربه ای خود، از یک خط چشم مایع استفاده میکند و از وسط پلک خود، خطی مورب متمایل به بالا میکشد و سپس خط را به سمت پلک پایینی خود ختم میکند. سپس فاصله بین این دو خط را پر میکند.

آماده سازی پوست برای آرایش

پوست ناحیه T شکل صورت سلنا گومز ( پیشانی و بینی) بیش از حد چرب است. برای حل این مشکل، سلنا قبل از آرایش صورت، ابتدا با کمک ورق های خشک کننده، چربی پوست خود را میگیرد و برای پخش کردن پودر های آرایشی روی صورت خود، از پد های آرایشی پشمی استفاده میکند تا ناحیه مورد نظر را کاملا پوشش دهد.

از توجه شما سپاسگزاریم. برای بازدید از فروشگاه محصولات زیبایی مادامد اینجا کلیک کنید

درباره مهسا چمنی

مهسا چمنی دانشجوی کارشناسی مترجمی انگلیسی، علاقه مند به کارهای گرافیکی، هنر و موسیقی.

این مطالب را نیز ببینید!

عوارض استفاده بیش از حد محصولات آرایشی بر پوست و راهکار های جلوگیری از آن

نمیتوانید آرایش را کنار بگذارید؟ همانطور که میدانید محصولات آرایشی حاوی مقدار زیادی از مواد …